A-laget spiller sesongen  i 1. divisjon menn. 1. divisjon er en del av Norges Ishockey Forbund (NIHF) sin prestasjonsdel, øvrige lag i divisjonen vil være;

Coach Teemu Elomo

Nasjonalitet
fin Finnland
Nåværende lag
Haugesund

Materialforvalter Henning Haaland

Nasjonalitet
nor Norge
Nåværende lag
Haugesund

Ass. Lagleder Tore Tverderøy

Nasjonalitet
nor Norge
Nåværende lag
Haugesund

Lagleder Arvid Frøyland

Nasjonalitet
nor Norge
Nåværende lag
Haugesund

Tabell

PosLagGPWLOTPTS
1Ringerike25212266
2Lørenskog26203265
3Haugesund25129444
4Comet Halden Elite23127242
5Gjøvik2299233
6Hasle-Løren Elite25811132
7Nidaros23812128
8Furuset25319012
9Tønsberg2612228